Tábor Barrandov, ZO KINOS Barrandov Studio, Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5
druhyturnus@taborbarrandov.cz
Tábor Barrandov, Miřetín 68, 539 44 p. Proseč u Skutče

Den 3. – Etapovky a druhý oheň

Tak třetí den už je také za námi a zase byl plný zábavy.
V rámci velké etapovky včera děti plnily úkoly podle poslechnutého textu. Musely například vyprostit dělníka zavaleného vozem, rozluštit dopis od prefekta, nebo vydělávat v továrně pana Madeleina. A pozor – bez speciální propustky nikdo nesměl opustit závod, protože aby si zaměstnanci courali jen tak po lese, to by nešlo, kdo by vyráběl?

Odpoledne začala také malá etapová hra. Svou premiéru měl úvod do zcela originální pohádky z pera našeho spisovatele Vackyho. Zatím se dětem představila královna Valerie, její zlé dvojče – baron Grozný, křehká princezna Julieta a děsivé stíny, baronovi poskoci. Všechny děti už mají své družinky, názvy a erby, takže nic nebrání tomu spustit hru naplno.

Večer si poseděli u ohně pro změnu velcí, také přezpívali spoustu písniček a také se jim nechtělo odcházet, když přišel čas jít do hajan.

Počasí máme stále ideální – ani moc teplo, ani zima (i když v noci už nám trochu přituhlo) a hlavně zatím bez deště (ťuk-ťuk-ťuk). A pokud jde o jídlo – asi si každý přivezeme domů nějaké to kilo navíc – pohybu sice máme dost, ale jídla je, řekli bychom, možná i víc než dost. A tak si nestěžujeme a pěkně papáme, aby z nás měli v kuchyni radost :-).