Tábor Barrandov, ZO KINOS Barrandov Studio, Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5
druhyturnus@taborbarrandov.cz
Tábor Barrandov, Miřetín 68, 539 44 p. Proseč u Skutče

Etapové hry pro rok 2024

Jako každý rok i letos pro vás náš tým vedoucích připravil 2 napínavé a dobrodružné etapové hry, které vás provedou celým naším táborem. Letos nás čekají opravdu velmi odlišné hry. Zatímco menší publikum pobaví bard Harmonius pátrající po struně osudu, ti starší budou sledovat napínavou cestu ztroskotaných astronautů z neznámé planety!

Harmonius a struna osudu

(Malá etapová hra)

Světoznámý (alespoň si to myslí) bard Harmonius Sax a jeho věrný sluha Bubínek budou putovat Notovou říší a hledat ve službách barona Kakofonia strunu osudu. Podaří se jim strunu najít? A co má nevyzpytatelný baron se strunou v úmyslu? To se dozví naše menší děti v letošní etapové hře!

Poslední let

(Velká etapová hra)

Co je horšího než ztroskotat na pustém Ostrově? Ztroskotat na ne zcela pusté planetě! Přesvědčí se o tom dvojice hrdinů této napínavé sci-fi etapové hry. V cestě jim bude stát nejen místní fauna a flora, ale i souboj s neúprosným časem, který jim zbývá pro opuštění planety. Jak se jim podaří překonat všechny nástrahy? To se dozví naše starší děti při poslechu již tradičního audiorománu v podání našich vedoucích.