Tábor Barrandov, ZO KINOS Barrandov Studio, Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5
druhyturnus@taborbarrandov.cz
Tábor Barrandov, Miřetín 68, 539 44 p. Proseč u Skutče

Etapové hry pro rok 2023

Jako každý rok i letos pro vás náš tým vedoucích připravil 2 napínavé a dobrodružné etapové hry, které vás provedou celým naším táborem. Letošním ústředním tématem celého tábora bude ČAS! Pokud jste vy nebo vaše ratolesti zvědaví, co nás letos čeká, pokračujte ve čtení.

Děvčátko Momo a ukradený čas

(Malá etapová hra)

Pro naše menší táborníky si letos Vacky připravil adaptaci knihy a divadelní hry o děvčátku jménem Momo. Kamarádi na ní zničehonic nemají čas a malá Momo zjišťuje, že za vším stojí zloději času! Podaří se Momo lidi kolem sebe naučit ztracenou schopnost čas vnímat? To se menší děti dozví díky divadelnímu představí v podání našeho amatérského táborového spolku. Těšte se!

Správci času

(Velká etapová hra)

Zcela originální dobrodružství si pro Vás letos připravili naši dvorní spisovatelé Vacky a Dejv. Nic netušící školák Mark je znenadání zatažen do boje o zachování časového kontinua. Společně se Správci času musí pronásledovat nebezpečného devianta napříč věky a zabránit mu v nenapravitelných změnách světových dějin. Podaří se mu to, nebo bude potřeba přepsat učebnice dějepisu? To se větší děti dozví na letošním táboře.